Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
A-   |   A   |   A+

Filtrování podle štítků

5.4.2024

V naší Odlehčovací pobytové službě mají klienti nabitý a zajímavý program, stejně jako v jiných službách, a nejinak tomu bylo také v březnu. Klienti během měsíce března společně oslavili Mezinárodní den žen, všechny naše ženy dostaly tradiční karafiát, klienti si připili šampaňským a pochutnali si na chlebíčku a zákusku. Ani v Odlehčovací službě nezůstali klienti pozadu a zapojili se do ponožkové výzvy v rámci světového dne Downova syndromu. Během aktivizačních činností se klienti zapojili do jarního tvoření, které probíhalo na chodbách Domova Barborka a na velikonoční svátky si napekli a nazdobili cukroví, na kterém si pak také pochutnali. K jaru patří také procházky a utužování fyzické kondice, proto se někteří klienti připojili k procházce, při které navštívili cukrárnu, kde si pochutnali na dobré kávě a zákusku.

3.4.2024

Dostal se k nám krásný vzkaz v podobě pochvaly pro naší Pobytovou odlehčovací službu. Sdílená radost je dvojnásobná radost a tak se s vámi o toto poděkování s dovolením rodiny podělíme. „Dobrý den, moc děkuji za zprávu a vyúčtování. Ještě jednou děkuji jménem celé rodiny vám i celému kolektivu za bez nadsázky nadstandartní péčí, která byla poskytnuta naší babičce v zařízení odlehčovací služby. Na dny, které strávila babička ve vaší péči si uchováme krásné vzpomínky. Péče o seniorku, která navíc trpí nevyléčitelnou nemocí si od vás určitě vyžádala notnou dávku trpělivosti a porozumění. Toto vše jste zvládli s tím nejlepším hodnocením a naší celé rodině jste maximálně ulehčili situaci, ve které jsme se ocitli. S pozdravem Martin a Marie Kadlecovi.“

20.3.2024

Máme velkou radost z každé pozitivní zpětné vazby. I zde rádi zveřejníme poděkování pro službu Pobytové odlehčovací služby. "Chtěla bych Vám všem opět z celého srdce poděkovat za péči o Natálku. Včera, když ji manžel dovezl od Vás, bylo vidět, jak dobře jste se o ni opět starali. Načančaná, usměvavá. Poznáme to na ní, velice dobře, že byla spokojená. A my Vám za to moc děkujeme. Jsme moc rádi, že máme možnost někam dát Natálku, abychom mohli vzít naše zdravé děti na dovolenou, kam bychom s Natálkou nemohli a že víme, že je o ni dobře postaráno. Děkujeme. S pozdravem Kateřina Šňupárková.“ Velmi si takové zpětné vazby vážíme a jsme rádi, že jsou u nás klienti i jejich rodiny spokojeny.

16.6.2023

Se svolením zvěřejňujeme poděkování za péči o dceru

28.4.2023

Klienti pobytové odlehčovací služby už se těší, až budou moci krásné slunné dny trávit nas terase. Připravy jsou již nyní veliké. 

26.5.2023

Narozeniny máme jen  jednou za rok. A proto bychom je měli pořádně oslavit.  Ať už se rozhodnete uspořádat  oslavu narozenin třeba jen ve dvou, v rodinném kruhu nebo s partou přátel, jedno je jisté. Bude to muset stát za to.  A takto  slaví  narozeniny klienti odlehčovací pobytové služby na Barborce. Přejeme všechno nejlepší.

6.4.2023

Pečení velikonočního beránka a cukroví patří k tradicím, které k těmto  svátkům neodmyslitelně patří. Klienti z odlehčovací pobytové služby tuto tradici taky dodržují. 

5.4.2023

Příjemné posezení u šálku kávy a k tomu ještě něco dobrého, co si sami připravíte. U toho si popovídat a zavzpomínat na staré časy, rodinu, radosti.  Tak si to užívají klienti z pobytové odlehčovací služby.

9.3.2023

Mřížkový koláč patří  k nejstarším cukrářským výrobkům na světě a k moučníkové klasice.   Je to naprosto skvělý linecký koláč,  který nás svou chutí a křehkostí dokonale naladí na nedělní pohodičku. Dělá se ze dvou plátů křehkého těsta spojených marmeládou nebo jinou náplní, kterou máte rádi. K dokonalému  vzhledu moučníku patří mřížka z těsta, která koláč krásně ozdobí a navíc prozradí i jeho náplň. Receptur odvozených od původního předpisu je mnoho. Hádejte, jaký recept si vybraly klienty z odlehčovací služby. Určitě byl úžasný.  

10.3.2023

Mezinárodní den žen, připadající každoročně na 8. března, je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908.