Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
A-   |   A   |   A+

Poděkování

Přečíst nahlas

26.1.2024

Díky finanční podpoře Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Ježíškova vnoučata mohla i v roce 2023 proběhnout canisterapeutická setkání v našich službách. Pro klienty jde o velmi hezké oživení a zpestření chvil. Celkem proběhly čtyři návštěvy pejsků v pěti službách, dohromady tedy dvacet veselých setkání - v Domově pro seniory U Kašny, U Moravy, Vážany, v Domově se zvláštním režimem Strom života a V Domově pro osoby se zdravotním postižením Barborka. Canisterapii vedla velmi milá a vstřícná canisterapeutka Markéta Bílková se svou smečkou trpasličích jezevčíků. Canisterapie probíhala jak skupinově, tak individuálně. Canisterapeutka procházela všechna oddělení a klienti se aktivně zapojovali – hráli si s pejsky, mazlili se, mluvili na ně, sportovali s nimi, procházeli se s nimi, pomáhali s jejich krmením. Při kontaktu s pejsky si procvičovali jemnou motoriku, popřípadě paměť, kdy řada klientů vzpomíná na to, jakého pejska měli doma. Občas byla také psí sestava obměněna a paní canisterapeutka přišla s většími plemeny – border coliemi. Psí kamarádi dělali taky společnost na různých oslavách narozenin, venkovních společenských akcích a rozdávali radost jak seniorům, tak i našim zaměstnancům. Klienti byli z návštěv nadšení, pejsci velmi pozitivně působí na jejich psychiku. Canisterapie je velmi účinnou terapií pro všechny skupiny klientů a psí kamarádi jim dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Děkujeme za podporu!

10.11.2023

Srdečně❤️ děkujeme❤️ za krásné obrázky od dětí ze 3.C ZŠ Antonínská v Brně. Obrázky udělaly našim klientům velikou radost.

11.7.2023

Děkujeme společnosti ARDON SAFETY, s. r. o., za dar v podobě pracovních oděvů a obuvi 😊 Darované ochranné pracovní prostředky využívají klienti naší služby při práci a nemohou si je vynachválit!

16.6.2023

Se svolením zvěřejňujeme poděkování za péči o dceru

6.3.2023

Dovolte nám podělit se s vámi o krásná slova dcery naší klientky. Moc děkujeme, vážíme si Vašich slov a jsme rádi, že to, co děláme, má smysl! 

24.2.2023

Chtěla jsem moc poděkovat za obětavou práci všech sestřiček ve vašem zařízení Barborka.  Hlavně p. Martině Krybusové, Lívii Procházkové. Obdivuji jejich profesionalitu a moc pěkný přístup ke svým klientům.  Všechny ty akce, výlety a milý přístup k nim. Děkujeme, odevzdávají víc než by musely, díky moc za ty léta práce.                                                                                                                                             

22.12.2022

❤️Děkujeme❤️manželům Malinovým z Boršic - firma Maltek JR s.r.o, za dárky k Vánocům našim kientům. 

7.12.2022

Děkujeme firmě BIOPAS spol. s r.o.. za darovaný vánoční stromeček, který již zdobí vstupní halu domova a dělá radost našim klientům. Rovněž děkujeme Mgr. Radovanu Klabalovi za zprostředkování.

25.11.2022

Ke Kašně přišlo nádherné poděkování dcery našeho klienta, o které bychom se rádi podělili. Pochvaly si velmi vážíme. 

14.11.2022

V pondělí 14.11.2022 jsme našim seniorům předali krásné obrázky, které jim namalovaly děti z 2.c. - MŠ a ZŠ Brno, Antonínova 3 v rámci projektu "Laskavec".  ❤️ Děkujeme❤️

24.10.2022

Naše klientka nás potěšila velmi milou pochvalou, která nám dojetím vehnala i slzy do očí. 😍

30.9.2022

O víkendu byli naši klienti tvořivý a každý si přišel na své. Někdo navlíkal korálky nebo vytvářel dekoraci pro výzdobu svého oddělení a někteří si chtěli zkusit upéct slané tyčinky s anglickou slaninou. Všichni byli spokojeni se svými výtvory a na tyčinkách si moc pochutnali. 

18.5.2022

Stále pracujeme na tom, aby bylo prostředí dílen pro naše klienty příjemné, protože když máte hezké pracoviště, hned vám to jde líp od ruky! Tématem č. 1 se kvůli stále rostoucímu počtu klientů stalo zejména efektivní využití vnitřních, ale také venkovních prostor dílen. Slunečné jarní počasí nás táhne ven, někdy za prací, jindy za zaslouženým odpočinkem. Firma Pělucha Střechy s.r.o. nám v loňském roce darovala částku 50.000,- Kč, kterou použijeme na další zvelebení okolí Hanáčku - výstavbu pergoly, kterou budou naši klienti a pracovníci jistě rádi využívat jako pohodlný prostor pro práci a k relaxaci. Díky šikovným rukám pánů údržbářů (děkujeme za pomoc DpS Vážany) vyrostla stavba v rekordním čase - za pouhé dva dny! 

26.4.2022

Zaměstnanci a klienty DpS a DZR U Moravy děkují firmě "FLOREA.cz" za krásné čtvrteční tuplipánové překvapení. Květiny udělají radost vždycky, ale tulipány na jaře obzvlášť🥰

17.3.2022

Všemu zdravotnímu personálu a váženým zaměstnancům Domova pro seniory Vážany.

13.1.2022

Poděkování v novinách od rodinných příslušníku vždy potěší. 

13.1.2022

Velké poděkování za dárky a přání k Vánocům 2021 pro klienty a zaměstnance DpS a DZR Vážany patří:

4.1.2022

Se svolením dcery naší klientky uveřejňujeme velmi milé poděkování jak jednotlivým pracovníkům, tak celému kolektivu našich zaměstnanců. Mockrát děkujeme za laskavá slova, jsme rádi, když se nám dostane zpětné vazby, že naši práci dobře vykonáváme :-)

13.10.2021

Poděkování od Vízdalových

29.1.2018

Poděkování od Věry Gregorové


Zobrazit více