Nabídka práce

Sociální služby města Kroměříže, p. o. vyhlašují přijímací řízení na obsazení pracovního místa:

Pracovní pozice

Kuchař/kuchařka

Náplň práce

-         příprava, úprava a podávání teplých a studených jídel

-         příprava celodenní stravy dle jídelníčku

Pracovní poměr

-        doba určitá, zástup za dočasnou pracovní neschopnost

-         nástup možný ihned

Pracovní úvazek

-        40 hodin týdně

-         jednosměnný pracovní režim

Platová třída

-         plat 17 290,- Kč, plus zákonné příplatky (dle
NV č. 341/2017 Sb.), po uplynutí zkušební doby osobní příplatek

-         5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce

DOZP Barborka, Karla Čapka 3333/2, Kroměříž

Požadavky pro vznik pracovního poměru

-        vyučen v oboru, praxe v oboru vítána

-        samostatnost v kuchyni, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost

Uchazeči zašlou:

Žádost o volné pracovní místo a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte obratem elektronicky na adresu: mikulova@sskm.cz.

Kontaktní osoba: Mgr. Věra Mikulová, tel. 573 509 530.