Název loga
A-   |   A   |   A+

Pracovník v sociálních službách

Přečíst nahlas

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace vyhlašují přijímací řízení na obsazení pracovního místa:

Pracovní pozice

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce

  •     podpora a pomoc při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a              pracovních návyků při péči o klienty
  •     spolupráce na posilování sociálních a společenských kontaktů klientů

Pracovní poměr

  •     zástup za dočasnou pracovní neschopnost
  •     nástup možný ihned

Pracovní úvazek

  •     37, 5 hodin týdně
  •     nepřetržitý pracovní režim

Platová třída

  •     4. nebo 5. pl. třída, plat od 23. 900,- Kč, plus zákonné příplatky (dle NV č. 341/2017 Sb., ve             znění pozdějších předpisů), po uplynutí zkušební doby osobní příplatek
  •    6 týdnů dovolené

Místo výkonu práce

  •     DpS Vážany, Lesní 299/54, Kroměříž

Požadavky pro vznik pracovního poměru

  •     profesní vystupování, schopnost komunikace s cílovou skupinou klientů
  •     spolehlivost, flexibilita, empatie, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  •     kurz PSS výhodou, nikoli podmínkou

Uchazeči zašlou:

žádost a strukturovaný profesní životopis, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na adresu: pospisilova@sskm.cz

Kontaktní osoba:

Mgr. Michaela Pospíšilová - vedoucí zařízení, tel.: 573 503 751, mob.: 774 771 056