Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
A-   |   A   |   A+

Filtrování podle štítků

6.5.2024

Na vědomí se dává, že vás všechny srdečně zveme na náš Tradiční jarmark Sociálních služeb města Kroměříže na Velkém náměstí. Za podpory města Kroměříž pořádáme příští týden ve středu 15. 5. 2024 tuto úžasnou akci, která bude plná krásných výrobků našich klientů. Přijďte si vybrat k keramiky, polštářků, věnečků, svíček, plyšáků a jiných, s láskou vyrobených, věcí! Moc se na vás těšíme!

4.3.2024

Přihlašování na Odbornou konferenci k paliativní péči bylo pro naplnění kapacity ukončeno. Děkujeme všem přihlášeným za zájem a těšíme se na vás 17. 4. 2024 v Kroměříži.

12.2.2024

Kroměřížská radnice chce v lokalitě Račín postavit Domov se zvláštním režimem Račín pro osoby s Alzheimerovou chorobou či jiným typem demence. Záměr a zároveň i podání žádosti o dotaci na ministerstvo práce a sociálních věcí schválili ve čtvrtek zastupitelé. „Celkové náklady na stavbu domova a jeho vybavení jsou podle projektu cca 130 milionů korun. Maximální výše dotace od státu činí 80 milionů korun, navíc máme příslib od Zlínského kraje, že poskytne dotaci ve výši deseti procent nákladů na výstavbu domova,“ uvedl starosta Tomáš Opatrný. Domov bude stát na místě v minulých letech zbouraných přízemních městských bytových domů. Budou ho tvořit tři samostatně stojící budovy, dvě pro klienty a jedna s administrativním a technickým zázemím pro personál. „Počítáme s kapacitou 23 lůžek. Demografický vývoj je neúprosný, populace stárne a poptávka po pobytových službách pro občany trpící různými typy demencí se stále zvyšuje. Proto je nezbytné, aby na tuto potřebu vedení města reagovalo,“ dodal místostarosta Pavel Motyčka, který má na starost oblast sociální a zdravotnictví. Samotná stavba by měla začít už v letošním roce. Momentálně se počítá s tím, že provoz nového Domova se zvláštním určením Račín by mohl být zahájen v roce 2026.

28.12.2023

Naše organizace dostala krásný vánoční dárek v podobě nových videí. Každá sociální služba má své vlastní video, které přibližuje poslání službypro koho je určena, ale i její vybavení a nabízené služby. "Sociální služby města Kroměříže se snaží díky novým videím veřejnosti, případně potenciálním zájemcům o služby ukázat, jak to v našich službách vypadá, co všechno je klientům poskytováno. Videa jsou zpracovaná tak, aby byla i pro laika srozumitelná," říká ředitelka organizace Dagmar Klučková. Všechna videa již najdete na našich webových stránkách www.sskm.cz v horní liště "O nás" a dále v záložce "Videa organizace". Věříme, že se vám budou líbit stejně jako nám! 

31.7.2023

Oznamujeme, že vzhledem k probíhající rekonstrukci na oddělení se zvláštním režimem Vážany, dbejte při pohybu v těchto prostorách domova zvýšené opatrnosti. 

12.6.2023

Vzhledem k probíhající rekonstrukci, bude v následujících dnech hlavní vchod do budovy DpS a DZR Vážany uzavřen. Ke vstupu prosím používejte vedlejší vchod. VŠE JE ŘÁDNĚ OZNAČENO!  

21.11.2022

Upozorňujeme, že od 24.12.2022 do 2.1.2023 bude přerušen provoz Senior taxi.  

9.7.2021

Revize podmínek pro návštěvy vstupující do objektů služeb