Žádost o pomoc - nedostatek roušek

Aktuality

šipka Zpět na úvodní stránku


Vážení přátelé, příznivci, příbuzní a přátelé našich klientů i zaměstnanců.
Nejdřív si dovolujeme ujistit vás (a zaklepat na dřevo), že o vaše blízké je dobře postaráno a že jsme si dobře vědomi toho, jak náročná je pro nás všechny doba jejich izolace od vnějšího světa.

700 klientů našich zařízení chrání před každým z vás pevné zdi. Těmi ale procházejí zaměstnanci. Velmi přísně dodržujeme všechna ochranná opatření, protože teď to rozhodně není žádná přehnaná opatrnost. Naši klienti jsou velmi, velmi citlivou cílovou skupinou a my je chceme vidět za konci epidemie živé a spokojené na pokojích, balkonech, v jídelnách a na sluníčku v zahradách! Chceme mít na konci společně s vámi všemi oslavit, že jsme naše klienty dokázali co nejlépe ochránit.

Ačkoliv jsme vám už poděkovali za pomoc, po vyhodnocení situace si o ni dovolujeme znovu požádat - pro následující týdny budeme prostě potřebovat roušek víc tak, aby zůstávaly stále čisté.

PROSÍME TEDY ZNOVU O TO, ABYSTE NÁS PODPOŘILI, USEDLI JEŠTĚ JEDNOU K ŠICÍM STROJŮM A PŘINESLI NÁM TYTO VELMI CENNÉ OCHRANNÉ POMŮCKY - LÁTKOVÉ ROUŠKY.

Přineste je na ředitelství nebo do kteréhokoliv zařízení. Více informací ochotně a kdykoliv podá Mgr. D. Brhelová na telefonu 727 825 070