Ponožkový ples Sociálních služeb města Kroměříže

Aktuality

šipka Zpět na úvodní stránku

Ponožkový ples Sociálních služeb města Kroměříže

 

Ve  čtvrtek 22. listopadu jsme se společně s našimi klienty a členy Klubu seniorů zúčastnili tradičního  „Plesu Sociálních služeb města Kroměříže´´, který se konal ve velkém sále Domu kultury v Kroměříži.

Každý náš ples má nějaké téma - nějaké zadání. Letos jsme tedy měli Ponožkový ples, tudíž výzdoba na stolech a ozdoby na klopách sak pánů a na šatech dam se nesly ve znamení ponožek.

Výzdobu na stoly a na klopy vyráběli klienti  v pracovních terapiích za podpory a pomoci zaměstnanců. Na plese nám zahrála hudební skupina SPAM ROCK, která je u klientů oblíbená a při jejichž produkci je vždy plný parket a klienti si tanec vždy náležitě užijí.

Dobrou náladu přišli podpořit i mladí dobrovolníci z organizace ADRA.

Ples obohatil svým perfektním vystoupením i žonglující klaun. Jeho zručnost, pohotovost a šikovnost jsme všichni obdivovali a při vystoupení se opravdu dobře bavili.

Náš ples ale není  jen o tancování, popíjení a konzumaci občerstvení. Je především o setkávání přátel, kamarádů a známých, protože mnozí klienti z různých zařízení se spolu potkají  opravdu jen 2 - 3 krát za rok - na jarmarku, při sportování na sportovním dnu a na plese. Jsou to setkání upřímně radostná - bez přetvářky. Už jen z tohoto důvodu má smysl ples pořádat.

               Tak tedy, v příštím roce se opět spolu na plese setkáme.