Možnost videohovoru s příbuznými v době zákazu návštěv - DpS a DZR U Moravy

DPS U Moravy

šipka Zpět na úvodní stránku

Videohovor

Z důvodu aktuálního zákazu návštěv rodinných příslušníků jsme se v domově U Moravy rozhodli nabídnout možnost spojení s vašimi blízkými formou videohovoru nebo telefonního hovoru. Uvědomujeme si, že v této době je těžké udržovat vzájemný kontakt a proto doufáme, že Vám tato možnost udělá radost.  Zároveň vás chceme ujistit, že jsou v našem domově nastavena veškerá pravidla, dle mimořádného nařízení vlády, abychom dokázali ochránit vaše blízké.

Pokud uživatel telefon nevlastní nebo jeho obsluhu nezvládá, je možné telefonicky kontaktovat sociální pracovnice, které po vzájemné domluvě telefonický kontakt zprostředkují.

Možnost videohovoru prostřednictvím aplikace Messengeru je možný v pracovní den v čase od 9:00 do 14:00 hodin po předchozí domluvě na telefonním čísle: 573 503 959.

 ----------------------------------Návod na uskutečnění videohovoru s uživatelem ----------------------------------

Příprava pro spojení:

  1. Do aplikace Messenger si dát vyhledat “DpS Morava“, napsat jakoukoliv zprávu a vyčkat na naši odpověď, tímto bude spojení aktivováno.
  2. V pravém horním rohu se vám zobrazí modré sluchátko, prostřednictvím kterého zahájíte hovor.

 

Upozornění: může se stát, že vám vyskočí na displej okna s požadavkem Povolení souhlasu týkající se mikrofonu a kamery – dejte souhlas u obou, jsou nutné pro videohovor.