Benefiční večer s Olgou Lounouvou na podporu terénní služby Chůvičky se vydařil

Aktuality

šipka Zpět na úvodní stránku
Benefiční večer s Olgou Lounouvou se vydařil

Benefiční večer Sociálních služeb města Kroměříže,p.o, který se konal ve večerních hodinách v prostorách Domu kultury Kroměříž  v pátek dne 10. května 2019 s cílem podpory nové terénní služby Chůvičky se vydařil.

 

Benefiční večer nabídl bohatý program s hodnotnou tombolou, kterým provázela populární a oblíbená zpěvačka a herečka Olga Lounová.

Během večera vystoupili Mažoretky Lexy Kroměříž, klienti DOZP Barborka, absolventi ZUŠ Kroměříž. Viděny byly ukázky společenských tanců taneční skupiny ze Zlína, laserová show skupiny Postrpoi a živě zahrála k tanci a poslechu skupina SPAM ROCK.

Olga Lounová večerem nejen provázela, ale také vystoupila a se svými největšími hity potěšila všechny přítomné. Všichni vystupující benefiční večer naladili do velmi příjemné a přátelské atmosféry. 

Díky sponzorům a tombole se vybralo 81 470 Kč. Tyto peníze budou použity na spolufinancování nákupu nového vozidla pro terénní službu Chůvičky. 

 Veřejná sbírka která proběhla také k účelu nákupu sociálního automobilu pro terénní odlehčovací službu ve stejný večer v prostorách Domu Kultury v Kroměříži vynesla částku  7 680 Kč. 

Zapečetěné pokladničky veřejné sbírky byly dvě a byly umístěny ve foyer Domu Kultury.  

Mnohokrát děkujeme všem sponzorům této akce, všem vystupujícím a také všem přítomným v sále, kteří přišli podpořit tuto krásnou akci.