Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
A-   |   A   |   A+

Poděkování

Přečíst nahlas

Se svolením dcery naší klientky uveřejňujeme velmi milé poděkování jak jednotlivým pracovníkům, tak celému kolektivu našich zaměstnanců. Mockrát děkujeme za laskavá slova, jsme rádi, když se nám dostane zpětné vazby, že naši práci dobře vykonáváme :-)

 

" Vážená paní ředitelko, vážená paní vedoucí,

 

chtěla bych poděkovat za vynikající profesionální a lidský přístup pracovnicím Domova seniorů U Kašny Kroměříž, sociální pracovnici paní Mgr. Michaele Valáškové a vedoucí zdravotní péče paní Mgr. Martině Vaculíkové Bílkové. Týká se  přijetí  mé maminky, paní Vlastimily Jungové od 22. 12. 2021.

Moje maminka, bývalá zdravotní sestra, byla i ve věku 87 let plně soběstačná a samostatná. Zakládala si na tom, že vše zvládá ve svém domku v Koryčanech i po ovdovění. Dne 30. září ji bratr při domluvené návštěvě našel doma ležící po pádu a zajistil ZZS kyjovské nemocnice. Z maminky se stal ze dne na den ležící nemluvící pacient.  Dne 21. října byla  převezena do NMS Malý Val Kroměříž a musela být zajištěna výživa PEG. Bylo mi doporučeno podat žádost do domova seniorů. Podala jsem tedy žádosti do všech kroměřížských domovů pro seniory. Velkou naději jsem si nedělala, protože vím, že kapacity domovů jsou omezené a žádostí o přijetí mnoho.

Jaké překvapení bylo, když mi 9. prosince volala paní magistra Valášková, že je volné místo na třílůžkovém pokoji, pokud máme zájem a co je k tomu třeba udělat. Emailem mi zaslala aktuální informace, dotazníky k vyplnění, seznam potřebných věcí a číslo na jejich označení. Mohla jsem jí podle potřeby kdykoliv zavolat a poradit se i mimo její pracovní dobu. Zavolala  mi také  vedoucí zdravotní péče paní magistra Vaculíková. Jako laikovi mi vysvětlila péči o klienty s  výživou  PEG v podmínkách domova.  Konzultovaly jsme zdravotní  stav maminky, aby bylo možné zajistit individuální podmínky její péče.  Bylo to pro mne těžké, protože maminku jsem viděla naposledy v říjnu v kyjovské nemocnici, kde tehdy ještě byly povolené návštěvy. Dle sdělení lékařů na Malém Valu byla stále apatická a bez zájmu, i když byla zajištěna zdravotní péče odpovídající jejímu zdravotnímu stavu.

Během osobních jednání s paní Valáškovou a  při  převozu věcí v předvánočním víkendu jsem viděla práci žen různých  profesí v domově, jejich vzájemnou spolupráci. Při své náročné práci, ztížených podmínkách z důvodu epidemiologické situace a předvánočním shonu byly vždy ochotné a usměvavé. A tak mohla naše maminka prožít Vánoce ve svém novém domově, kde začíná mít zájem o okolní svět i při své geriatrické křehkosti. Za to velmi děkuji.

Přeji všem pracovnicím Domova seniorů U Kašny Kroměříž klidný rok 2022, hodně  zdraví,  štěstí, osobních a pracovních úspěchů.  

 

S uctivým pozdravem

Jana Řachová" 

 Navigace