Nabídka práce

Sociální služby města Kroměříže, p. o. vyhlašují přijímací řízení na obsazení pracovního místa:

Pracovní pozice

Všeobecná sestra

Náplň práce

provádění zdravotnických úkonů dle ordinace lékařů (podávání léků per os, aplikace injekcí, převazy, odběry biologického materiálu), poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu, vedeni ošetřovatelské
a zdravotní dokumentace

Pracovní poměr

doba určitá, s možností prodloužení

nástup možný ihned

Pracovní úvazek

20 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim s postupným nástupem

Platová třída

10. platová třída, (od 10 650,- při úvazku 20 h týdně, dle praxe, plus zákonné příplatky, dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce

Domov pro seniory U Moravy, Erbenovo nábř., Kroměříž

Požadavky pro vznik pracovního poměru

Vzdělání v oboru všeobecná sestra, kvalita práce, flexibilita, důslednost, spolupráce v týmu, komunikace s cílovou skupinou, empatie, práce na PC, bezúhonnost.

Uchazeči zašlou:

Žádost a profesní životopis, souhlas se zpracováním osobních údajů. Žádosti zasílejte nejpozději do 15. března 2018 elektronicky na adresu: hrubanovasskm.cz