Nabídka práce

              Sociální služby města Kroměříže, p.o. přijmou do pracovního poměru:

Pracovní pozice

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce

Podpora a pomoc při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty. Spolupráce na posilování sociálních a společenských kontaktů klientů.

Pracovní poměr

Od 1.9.2017

doba určitá, s možností prodloužení

Pracovní úvazek

37,5  hodin týdně, nepřetržitý pracovní režim

Platová třída,

Dovolená

5. platová třída, (od 19.330,- + zákonné příplatky - SO, NE, svátky, atd.) po uplynutí zkušební doby osobní příplatek,

6 týdnů dovolené

Místo výkonu práce

Domov pro seniory Vážany,  Kroměříž

Požadavky pro vznik pracovního poměru

-      Osvědčení PSS – kvalifikační kurz pro pracovníky  v sociálních službách, střední vzdělání s výučním listem  (Osvědčení PSS je možné absolvovat po nástupu do pracovního poměru)

-      Profesní vystupování, komunikace s lidmi se zdravotním postižením, spolehlivost, důslednost, flexibilita, pečlivost, empatie, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

 Uchazeči zašlou :

Žádost a profesní životopis, souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte  nejpozději       do 31.7.2017 elektronicky na adresu : pospisilova@sskm.cz.